نتایج جستجو برای عبارت :

یک پیشنهاد بی شرمانه یا خواندمان!

اگه این پست رو خونده باشید با خواندمان هم آشنایی کامل دارید!
توی این پست لینک دوستانی که لطف می‌کنن و به این دعوت پاسخ می‌دن رو می‌ذارم که شما هم بتونید همه رو یک جا داشته باشید. و توی همین پست هم می‌تونید همراهی‌تون رو بهم خبر بدین تا پست به روزرسانی بشه :)
اسپریچو
یک) سنت پسندیده‌ای که قدیم‌ترها بود این بود که توی یک وبلاگ ، لینک کلی وبلاگ دیگه رو پیدا می‌کردی و اگه خوشت میومد باهاشون دوست می‌شدی. چیزی که این روزها کمتر دیده میشه و در نتیجه دایره‌ی دوستان وبلاگی‌مون محدودتر شده. این به خودی خود چیز بدی نیست و من کلن چه توی دنیای واقعیم و چه مجازی به محدودیت دایره‌ی دوستان باورمندم ولی بدی‌ای که داره اینه که کسانی هستن که ارزش خوندن دارن ولی دیده نمیشن. سیستم وبلاگ‌های برتر بیان هم احتمالن یک عده‌
روزی می‌آید که تو دیگر نیستی
و صدای تو را باد خواهد برد
یاد تو خنجری‌ست که روحم را می‌درَد
و همان دم کلاغی از سرْشاخه‌‌ٔ لختِ درخت می‌پرد
بین خودمان باشد، آن روز آمده
تو نیستی و فصل ها با شتابی بی‌شرمانه از هم سبقت می‌گیرند
و من نگران چال روی گونه‌ات هستم،
نگران گُلی که آخرین بار تویش کاشته بودم
عزیزِ دردانه
از وقتی که نیستی خرمالوی کال چنان حلاوتی دارد که انار می‌خوش، شوکرانی بیش نیست
این روزها گنجشک‌ها هم شانه‌هایم را پس می‌زنند
ت
چه درد آلود و وحشتناکنمی گردد زبانم که بگویم ماجرا چون بوددریغا درد ،هنوز از مرگ نیما من دلم خون بود … چه بود؟ این تیر بی رحم از کجا آمد؟که غمگین باغِ بی آواز ما را بازدرین محرومی و عریانی پاییز ،بدین سان ناگهان خاموش و خالی کرداز آن تنها و تنها قمریِ محزون و خوشخوان نیز؟ چه وحشتناک !نمی آید مرا باورو من با این شبخون های بی شرمانه و شومی که دارد مرگبدم می آید از این زندگی دیگر ندانستم ، نمی دانم چه حالی بود؟

2419 - «محمد نوری‌زاد» از عناصر اپوزیسیون داخلی، به امام علی(ع) توهین کرد و ایشان را عامل ریخته‌شدن خون بسیاری از دشمنان اسلام دانست.وی با آرزوی آنکه روزی اسلام از جهاد تهی شود، با ادبیاتی بی‌شرمانه درباره امیرالمومنین(ع)، نوشت: “تو با جنگ‌های پیاپی خانواده‌های بسیاری را عزادار کردی و با این جنگ‌ها می‌خواستی در قدرت باقی‌بمانی ...”منبع:  www.yon.ir/mzdr83
دانلود فایل اصلی
شاید پیش بیاد که عاشق بشید و میشید
دختر اینقد دل رباست و خداوند قرار داده که همه رو مجذوب خودش میکنه
عاشق شدن هم این روز ها سخته از حیص اینکه دختر خوب گیر نمیاد و حتی از کجا پیدا کنی...
امروزه مردم دنیا اینقد بیخیال اند
که کارهای بد و بی شرمانه میکنن از این رو که خدا نمیبیند...
همتون یه روزی عاشق میشید
حالا تو دانشگاه /مدرسه/خیابون و...
فقط تحمل و صبر میخاد که داشته باشی...
انشالله زود به خانوم آیندتون برسین

*عرفان ترانه
“شمس تبریزى”، مقام معرفت و خوف و خشیتِ برترین بانوی خلقت، و یکتا کفو امیر عالم آفرینش، حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام را خوار و پست شمرده، مى‏گوید:مردم را سخن نجات خوش نمى‏آید، سخن دوزخیان خوش مى‏آید… لاجرم ما نیز دوزخ را چنان بتفسانیم[۱]. که بمیرد از بیم!فاطمه رضی اللّه‏ عنها عارفه نبود، زاهده بود. پیوسته از پیغمبر حکایت دوزخ پرسیدى.[۲]آری این است مقامات ادعایی عارفان واصل، و پیران تصوف و عرفان!! و این است علایم واضح و آشکار عداوت و دشمنی ا
هروقت یک کالابین المللی شوددردسرهایی بزرگ هم بوجودمیاید.بعنوان نمونه وقتی زبان انگلیسی بین الملی میشودجهت سهولت قاچاق انسان وموادمخدرازروش هایی بی شرمانه به دخترهای انگلیس بیشترتوجه میشد.چون زبان بین الملی درسطح دنیاانگلیسی تعریف شده است.
سرکرده های داعش بهترین مکان راجهت اعمال نامشروع لندن میدانستند.
فقط این اتفاق یک علت داشت وآن بین المللی بودن زبان انگلیسی دراقتصادوسیاست واستخدام بود.
روندجنگ درجهان ابتداازانگلیس بدست صاحبان کاب
" نه "گفتن را یاد بگیر!
در مقابل خواسته هایت که باعث حقارت تو میشوند بگو نه!یک نفر گستاخانه و بی شرمانه با تو رفتار کرده و حالا دلت میخواهد به او پیام بدهی؟!به دلت بگو نه!"بعضی ها ارزش معاشرت ندارند"
دوستت از تو کاری را میخواهد انجام بدهی که وجدانت قبول نمیکند... بگو نه!"قبول که دوست توست اما هیچ چیز ارزش وجدان درد را ندارد"از تو میخواهند به جایی بروی که آدم ها و رفتارهایشان عذابت میدهند...بگو نه!"با لحظات عمرت که رودربایستی نداری"پیرمردی در مترو سر
نمایندگان پارلمان اتریشروز چهارشنبه ۱۵ مه عرفی را به پذیرش رساندند که به جهت آن مصرف از حجاب در دبستان های این قلمرو ممنوع خواهد شد. این طرح توسط حزب راستگرای حاکم به پارلمان عرضه شده بود. اگرچه در متن قانون مصوب، نامدار از اسلام نیامده است و تنها اعلام شده که این ممنوعیت شامل «لباس ایدئولوژیک یا مذهبی» است که با پوشاندن ضابطه مرتبط باشد، ولی نمایندگان متعلق بوسیله هر دو حزب هیکل پیوستگی حاکم تصریح کرده اند که این قانون روسری اسلامی را مر
بر اساس تحقیقات دانشگاه کنتاکی آتئیست ها در بین مردم بی ارزش هستند زیرا مردم آتئیست ها را نماینده فساد و اعمال بی شرمانه میدانند جالب اینجاست که خود آتئیست ها  هم اعتراف کردند که بیخدایی نماد فساد و بی بند و باری است American participants intuitively judged a wide variety of immoral acts (e.g., serial murder, consensual incest, necrobestiality, cannibalism) as representative of atheists, but not of eleven other religious, ethnic, and cultural groups. Even atheist participants judged immoral acts as more representative of atheists than of other groups. These findings demonstrate a prevalent intuition that belief in God
جسارت و توهین زشت و بی‌شرمانه ابن عثیمین وهابی به حضرت زهرا سلام الله علیها
ابن عثیمین لعنت الله علیه از بزرگان وهابیت در تعلیقات خود بر صحیح مسلم می‌نویسد: 
اللهم اعف عنها، والا فان ابا بكر [...] ما استند الى رای، وانما استند الى نص، و كان علیها ان تقبل قول النبی علیه الصلاة و السلام : " لا نورث، ما تركنا صدقة "، ولكن عند المخاصمة لا یبقی للانسان عقل یدرك به ما یقول او ما یفعل او ما یتصرف فیه، فنسال الله ان یعفو عنها عن هجرتها خلیفة رسول الله صل
خب طبق روال ،برنامه شبانگاهی باید با سخنی چند از کوی کراش شروع میشد ولی به خاطر کامنت بی شرمانه ی بعضی ها که اصلنم اشاره مستقیم به آنه ندارم،این بخش تا اطلاع ثانوی از برنامه شبانگاهی حذف شد.
(میدونم واقعا بخش مفیدی رو از دست دادید ولی خب دیگه تر و خشک باهم می سوزن:||\)
..
آقا اون پنجشنبه ها که شیش ساعت کلاس داشتم ،سه ساعت اول کلاس با رئیس بزرگ بود،سه ساعته دوم با یه استاد دیگه
گفته بودم از ارتباط چشمی بین استاد و شاگرد متنفرم؟رییس بزرگ الهه یارتب
برتری خانه حضرت زهرا و امیر المومنین علیهما السلام بر خانه‌های پیامبران (به روایت اهل سنت عمری)
آلوسی از مفسرین و علمای بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
وأخرج ابن مردویه عن أنس بن مالك وبریدة قال: «قرأ رسول الله صلّى الله علیه وسلّم: هذه الآیة فِی بُیُوتٍ إلخ فقام إلیه علیه الصلاة والسلام رجل فقال: أی بیوت هذه یا رسول الله؟ فقال صلّى الله علیه وسلّم: «بیوت الأنبیاء علیهم السلام فقام إلیه أبو بكر [...] فقال: یا رسول الله هذا البیت منها لبیت علی وفاط
سلام
بنده پسر 29 ساله و البته بیکاری هستم، تحصیلاتم را در رشته مهندسی برق تا مقطع ارشد انجام دادم و بعدش هم سربازی، یک بار آزمون استخدامی ارتش (با مدرک لیسانس) شرکت شدم قبول هم شدم ولی نرفتم.
یه جای دولتی هم تمام مراحل گزینش و استخدامی رو رفتم، ولی بی شرمانه بعد از دو سال الاف کردن من گفتند برو دنبال کار دیگه، اینجا معلوم نیست میشه یا نه، واقعا به لحاظ روحی به هم ریختم ، متاسفانه وضع شغل مخصوصا برای مهندسی ها بد است، من اگه حسابداری خونده بودم
1
بیاییم قبول کنیم که ، هیچکس کامل نیست و ما عقل کل نیستیم و بهتر ما هم در دنیا وجود دارد

2
بیاییم قبول کنیم باید مسئولیت اشتباهاتمان را بپذیریم و برای اصلاح خود ، قدم برداریم

3
بیاییم قبول کنیم تنها با یک بار دیدن شخصی نباید او را قضاوت کنیم

4
بیاییم قبول کنیم تا در مورد چیزی اطلاعات کافی کسب نکردیم نباید نظر کارشناسی صادر کنیم

5
بیاییم قبول کنیم حرف درست زدن هنر نیست ، عمل درست انجام دادن هنر است

6
بیاییم قبول کنیم اگر پشت سر کسی حرف بدی بز
کسی که می نویسد باید عاشق زندگی باشد، حتا اگر زندگی در کام ِ خودش چون «شرنگ» است. این حکم ازلی وابدی ست. می شود هزار بهانه ی دیگر برایش پیدا کرد، می شود از آن پل ساخت، می شود با آن خانه ساخت. می شود از راهش به هم آغوشی رسید. می شود همه ی اینها را ریخت در یک ظرف و اسمش را گذاشت زندگی. و هر کس که این چیزهای درون ِ ظرف را نخواهد می شود اسمش را گذاشت زنده؟؟ نویسنده بودن پیشکش ِ او.
این جور نوشتن هیچ همراهی و همپایی با تنِ لَش و خواب و مردگی ندارد. اگر چی
مطلعین می دانند که آمریکا و غرب بعد از برجام و به "بِتُن"! کشیدن صنایع هسته ای، به دنبال  از بین بردن صنعت موشکی و مبحث حقوق بشر ، تروریسم و ..... خواهند رفت تا فشار را بر ایران افزایش دهند .
آمریکا بعد از اینکه با ترفند خاص و البته با خوش باوری تیم هسته ای ایران ، بدون دادن کوچکترین امتیازی! ،توانست توسط خود ایران! بر قلب نیروگاه هسته ای، بتن بریزد!و پیروزمندانه از برجام خارج شود! و به دلیل اینکه پیش بینی لازم را در همان قرارداد ننگین برجام کرده بو
متن بیانه خانه سینما به شرح زیر است :
«سال‌هاست رسانه‌ انحصاری ملی که مدعی ارتقای فرهنگ و هنر و دانش اجتماعی و حقوق شهروندی است نه تنها از انجام تکالیف ملی و اصلی‌اش جا مانده، بلکه هرازچندگاهی با خروج خود از مرزهای اخلاق و انسانیت -به بهانه دفاع از ارزش ها- را در شبکه‌های متعددش به رخ می‌کشد و در مسیر این ماموریت، چه چهره‌هایی شاخص‌تر از هنرمندان جامعه برای آنکه هدف تخریب قرار گیرند؟
اهانت اخیر و بی‌شرمانه صدا و سیما به بانویی محترم از ج
چه درد آلود و وحشتناک
نمی گردد زبانم که بگویم ماجرا چون بود
دریغا درد ،
هنوز از مرگ نیما من دلم خون بود …
چه بود؟ این تیر بی رحم از کجا آمد؟
که غمگین باغِ بی آواز ما را باز
درین محرومی و عریانی پاییز ،
بدینسان ناگهان خاموش و خالی کرد
از آن تنها و تنها قمریِ محزون و خوشخوان نیز؟
چه وحشتناک !
نمی آید مرا باور
و من با این شبخون های بی شرمانه و شومی که دارد مرگ
بدم می آید از این زندگی دیگر
ندانستم ، نمی دان
من از خواننده های خاموش خانواده برتر هستم. حالا یه سوالی برام پیش اومده که میخوام بپرسم. البته مخاطبم دختر خانم ها و علی الخصوص دختر خانم های کمتر مذهبی هستند. من یه جوان مجرد ۳۰ ساله هستم که تعریف از خود نباشه سر زبون دارم و به ظاهرم میرسم. 
من یه عادتی دارم که وقتی با دختری صحبت میکنم حالا چه آشنای قدیمی چه فامیل و چه حتی تو خیابون و مغازه، اگر دختره حتی یه کم داف باشه تو حرف زدنم باهاش از کلمه "خوشگله" زیاد استفاده میکنم. 
مثلا میگم: سلام خوشگ
برای چندمین بار تله فیلم "تنهایی" رو دیدم. این فیلم آرامش عجیبی داره، هر بار ازش بیشتر یاد میگیرم، از مرگ، از زندگی، از ترس، از آرامش. انقدر توصیف زیبایی از مرگ ارائه میده که بیننده هر وقت اسم مرگ رو بشنوه، آروم میشه بجای ترسیدن. شاید دلیل این آرامش، نحوه مواجهه متفاوت شخصیت های داستان با مقوله مرگ باشه.

- مردن هر آدمی انگار اولین مرگیه که روی زمین اتفاق میوفته، اینو یادتون باشه.

- مرگ حقه، نترسید،  تا حالا کسی نبوده که نمرده باشه.
-مردن خود آد
برای چندمین بار تله فیلم "تنهایی" رو دیدم. این فیلم آرامش عجیبی داره، هر بار ازش بیشتر یاد میگیرم، از مرگ، از زندگی، از ترس، از آرامش. انقدر توصیف زیبایی از مرگ ارائه میده که بیننده هر وقت اسم مرگ رو بشنوه، آروم میشه بجای ترسیدن. شاید دلیل این آرامش، نحوه مواجهه متفاوت شخصیت های داستان با مقوله مرگ باشه.

- مردن هر آدمی انگار اولین مرگیه که روی زمین اتفاق میوفته، اینو یادتون باشه.

- مرگ حقه، نترسید،  تا حالا کسی نبوده که نمرده باشه.
-مردن خود آد
« لاتقتلوا یوسُفَ وَ ألقوُهُ فی غیابَتِ الجُبِّ یَلتَقِطهُ بَعضُ السّیّارَةِ إن کُنتُم فاعِلین »
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
بی شرمانه گفتند:
به چاه اندازیدش.
نکشیدش
از دیدگان غایبش کنید
به چاه اندازیدش، چاهی ک نتواند از آن خارج شود.
چاه غیبت.
اگر چنین کنید
برخی از سائران و سالکان طریق، او را خواهند یافت.
نکشیدش.
راه خروج خودش را هم ببندید.
اگر هم راه نجات باشد،
نجاتش ب دست دیگران باشد!

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب
از لحاظ سیاسی ضعفِ‌ این استدلال همواره این بوده: کسانی که بد را مقابلِ بدتر انتخاب می‌کنند به سرعتِ تمام فراموش می‌کنند که بد را انتخاب کرده‌اند. چون بدی رایش سوم سرانجام چنان ابعادی هیولایی یافت که هر قدر هم که تخیلِ قوی می‌داشتیم نمی‌شد آن را «کم‌تر بد» نامید،‌ قاعدتا (با تجربه‌ی‌ جنگ جهانی دوم) می‌بایست پایه‌های‌ این استدلال برای همیشه فرومی‌ریخت،‌ اما شگفتا که چنین نشد. افزون بر این،‌ اگر به تکنیک‌های حکومت توتالیتر نگاه کنی
‍ درود همراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه ؛#بانو_مریم_راد #مورخ؛۹۸/۸/۱۴سه شنبه#ساعت_شروع :(۲۲)♋️☯♋️☯♋️☯#سپید_اولبار هوس حوا بر دوشبرزخدوزخناگوار روزگار خویش را مهمان استنواده آدمدوشیزه امروزتاوان می دهد گناه ناکرده راچاره نمی شود گره های کورسرانگشت شفاچشم بینا طلب می کنندکور شوماگراگر به دست تو ره هموارآب به آسیاب آرامش سرازیر نگردد#مهدی_رفوگر ـــــــــــــــــــــــــــ#سپید_دومقطعه127از جنوب آمدفتح شمال د
برای دانلود کلیک کنید

اگه لینکش خراب  بود از این لینک بدانید
لینک دوم..کلیک کنید

Hit me up boy, listen to my heartbeat عزیزم بهم زنگ بزن، به صدای قلبم گوش کن (Hit me up معنی ازم چیزی بخواه هم میده)
I know that you want it میدونم که اینو میخوای
Hurry up, baby show me how your love feels عجله کن، بهم نشون بده که عشقت چه احساسی داره
Oh, oh, come on right now اوه، اوه زودباش (بی خیال) همین الان
Hold, don't tell me how you really love me صبر کن، هنوز بهم نگفتی که چقدر دوسم داری
Oh, oh, come on boy and show me زود باش عزیزم بیا و بهم نشون ب
سهیلا دشتی هم که از مریده های معروف رجوی است، خواسته سهم الارثی از 52 قربانی رجوی در کمپ اشرف ببرد و برای این کار مقاله ای بنام ” خوشبخت ترین انسانها ” بر روی سایت های رجوی نوشته است.او ضمن یادآوری خاطراتی که با برادرش – که او هم ظاهرا در راستای خودکامگی رجوی جان باخته- نوشته است :” خوشبختی در داشتن هدف والا یعنی هدفی که فقط برای خود شخص نباشد و تلاش برای رسیدن به آن هدف است. برای برادرم کوتاه از مطالبی که خوانده بودم را تعریف کردم. می دانم و به
عنوان: گرسنگی، سرگذشت بدن مننویسنده: رکسان گیمترجم: میعاد بانکینشر:  کوله پشتیتعداد صفحات: 272سال نشر: چاپ اول 1397
برای منی که تپل به دنیا آمدم و تا به این جای زندگی یا درگیر اضافه وزن بوده‌ام و یا در حال رژیم، کتاب گرسنگی بیشتر قابل درک است. اما نویسنده این کتاب کسی است که خودش تصمیم می‌گیرد به دلیل اتفاق ناگواری که در نوجوانی برایش افتاده، هر روز چاق و چاقتر و بسیار چاقتر شود. این کتاب شرح حالی است از آنچه باعث شده رکسان گی چنین تصمیمی بگیرد،
دست نوشته فوق العاده دردم می آید از سیمین دانشور
باید باکره باشی،باید پاک باشی!
برای آسایش خاطر مردانی که پیش از تو پرده ها دریده اند
چرایش را نمیدانی فقط میدانی قانون است،دین است.سنت است…
قانون و سنت را میدانی مردان ساخته اند
اما در خلوت می اندیشی به مرد بودن خدا و گاهی فکر میکنی شاید
خدا را نیز مردان ساخته اند!!
من زنم….
با دست هایی که دیگر دلخوش به النگوهایی نیست که زرق و برقش شخصیتم باشد.
من زنم….
و به همان اندازه از هوا سهم می برم که ریه ها
*داستان ریش من*
♻ تازه پشت لبم سبز شده بود و تارهای ریش نازکی گردی صورتم را پوشانده بودند، سنم مرز چهارده سالگی را پیموده بود و سال دوم دبیرستان را شروع کرده بودم.درس دینی و حفظ نخوانده بودم تازه پایان همان سال تحصیلی اولین مرتبه چهل روز جماعت تشکیل شدم.نماز را از اول دبیرستان، هنگامی که وارد فضای خوابگاهی شده بودم آغاز کردم، و یک کلاه سفید هم بر سر می‌گذاشتم.رئیس مدرسه که خودش هم نمازگذار بود در ابتدا چیزی نمی‌گفت اما کم کم وقتی من را می‌د
مسیحیان تبشیری برای اینکه در مقام  پاسخ
گویی به ایرادات فراوان موجود در کتاب مقدس قرار نگیرند هماره با روش فرار به جلو
و پاک کردن صورت مسئله به طرح انتقادات و تخریب اسلام دست می یازند تا از این طریق
اجازه ایجاد سوال و شبهه درباره مسیحیت و کتاب مقدس را ندهند.

متاسفانه نگاه پر
گناه به بانوان و زن در کتاب مقدس از مباحثی است که به انحاء مختلف مطرح
شده است اما باز هم این مسیحیت صهیونیستی تبشیری است که برای فرار از ماجرا مطالب
بی سند و دروغین را د
سازمان در ابلاغی به عوامل سایبری خود از آنها می خواهد املای دیکته شده ای را برای تحریف دفاع مقدس ترویج و تبلیغ نمایند تا با این ادبیات بتواند ارزش جهاد و مدافعین ازخاک ایران را با ترکیب سیاست و دفاع به بیراهه هدایت کند.
منافقین در دور تازه ای از اقدامات خود در سالگرد دفاع مقدس به واژه “جنگ ضد میهنی” اشاره دارند و با وجود گذشت سال ها از خدمات خود به صدام و حزب بعث همچنان مدافع آن ها بوده و دلیل شروع جنگ را تحریک در خصوص صدور انقلاب به عراق عنوا
رهپویان هدایت: یکی از ویژگی های بسیار زشت و به دور از
اخلاق و انسانیت شبه عرفان های جعلی و وارداتی امروز، دامن زدن به گرایش های جنسی
و بی بندوباری های اخلاقی است.

در این مقال به توصیه های یکی از معروفترین شبه معنویت های
دهه های اخیر می پردازیم.

اوشو روابط جنسی حتی از نوع نامشروع آن را در زمره امورات
مقدس! در زندگی قرار داده و آن را مهم ترین نیروی زندگی می داند.

وی معتقد است کسی نباید روابط جنسی را محدود کند و آن
را نکوهش کند! الماس های اوشو ص 383
به نام خدای صبور
به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
یکشنبه چهارم آذر ماه مقارن با تولد
پیامبر اسلام و البته 25 نوامبر، روز جهانی منع خشونت علیه زنان بود. طرفهای ظهر در
حال رفتن به مهمانی بودم که در ورودی کوچه ی نزدیک خانه مان ماشینی را دیدم که
راننده اش در حال کوبیدن مشت بر سر خانم بیچاره ای بود. من فقط روسری سیاه رنگ و
دستهای مچاله شده ی آن زن را به سختی از زیر داشبرد میدیدم. ضربه ها خیلی شدید و
پی در پی بود. بوقی زدم و از پشت پنجره بسته معترض شدم
"زمانی که گرگ ها مظلوم نمایی می‌کنند و گیاه خوار می‌شوند"
گیاه‌خوارانِ کباب‌دوست چه می‌گویند؟
از آن‌جا که شماری در فضای مجازی به ذبح حیوانات در عید قربان توسط مسلمانان ایراد می‌گیرند و مسلمانان را به کشتار جمعیِ حیواناتِ مظلوم متهم می‌کنند و این کار را وحشیگری و خونریزی قبایل عقب افتاده میدانند.
درحالی که گوشت آن حیوانات به طور عمده میان فقرا و گرسنگانی تقسیم می‌شود که در طول سال لب به نان و آبِ درست و سرشار از پروتئین نزده‌اند. خانوا
- من اینجام . آهای . صدای منو میشنوی . من اینجام .

زیر زمین تاریکی بود ؛ یه جای پرت توی یه نا کجاآباد . با گوشی زنم زنگ زدن اگه زنتو میخوای برو به این آدرس ؛ منم با تمام وجود گاز ماشینو گرفتم و اومدم اینجا . حالا صدای زنم میومد ؛ اما نمیدیدمش . لعنتی کجایی ؟

- داد زدم کجایی ساره ؟ ساره ؟ 
- اینجام سیاوش . 
- کجایی ؟
ساره با گریه گفت : اینجام سیاوش بیا توروخدا .
دنبال صدا رو گرفتم و رفتم . نور گوشیم افتاد تو یه راه باریک و تاریک واردش که شدم یهو ساره رو
حالا که برای چندین روز از خداحافظی ام از فضای مجازیم گذشته و وبلاگ نویسی بی دردسر و بی مزاحمت غیر را ترجیح داده ام خواستم چندین خط را اینجا اینطور سیاه کنم که:
کتابهایم را که نوشتم- اولینش در سن   28 سالگی و دومینش را در سن 31 سالگیم – هدفم شهرت نبود. نیتم این نبود که مشهور شوم و پله های شهرت را یکی بعد از دیگری طی کنم. من از همه ی آنچه که باعث شود ناخواسته در دایره ی غرور و خودبینی و تافته ی جدابافته از انسانیت باشم واهمه دارم. خودم را آنقدر قوی نم
سیر ابداع و بوجود  آمدن صنعت معرق چرم  :

سیر بوجود آمدن ( ابداع، استخراج و تکمیل تکنیکهای اجرایی از قلب صنعت مادر : "سوخت چرم") ، اطلاعات جامع و مرجع در خصوص این صنعت نو ابداع و منابع و روند آفرینش تکنیکهای آن :
حقیر؛ افشین خلیلی به شرح زیر، بدون اینکه از کوچکترین مساعدت شفیقی برخوردار باشم، در اواسط دهه ۸۰ شمسی تا کنون بطور جدی و در یک کلام : با هزینه ای به بهای سلامتی خویش و آشنا با خون دل در همه مسیر، صنعتی مرکبات و تلفیقی را در جهان پدید آورد
معرق چرم چیست ؟

سیر بوجود آمدن ( ابداع، استخراج و تکمیل تکنیکهای اجرایی از قلب صنعت مادر : "سوخت چرم") ، اطلاعات جامع و مرجع در خصوص این صنعت نو ابداع و منابع و روند آفرینش تکنیکهای آن :
حقیر؛ افشین خلیلی به شرح زیر، بدون اینکه از کوچکترین مساعدت شفیقی برخوردار باشم، در اواسط دهه ۸۰ شمسی تا کنون بطور جدی و در یک کلام : با هزینه ای به بهای سلامتی خویش و آشنا با خون دل در همه مسیر، صنعتی مرکبات و تلفیقی را در
معرق چرم چیست ؟

حقیر؛ افشین خلیلی به شرح زیر، بدون اینکه از کوچکترین مساعدت شفیقی برخوردار باشم، در اواسط دهه ۸۰ شمسی تا کنون بطور جدی و در یک کلام : با هزینه ای به بهای سلامتی خویش و آشنا با خون دل در همه مسیر، صنعتی مرکبات و تلفیقی را د
دارند از سرمایه می‌خورند!     

نویسنده : محمدکاظم انبارلویی

نتانیاهو رئیس دولت معلق رژیم صهیونیستی در اوج فتنه 88 هنگامی که سران فتنه به مرحله مسجدسوزی و قرآن‌سوزی روی آوردند، گفته بود؛ «اینها سرمایه بزرگ اسرائیل در داخل ایران هستند.»

به گزارش افکارنیوز،  نتانیاهو رئیس دولت معلق رژیم صهیونیستی در اوج فتنه ۸۸ هنگامی که سران فتنه به مرحله مسجدسوزی و قرآن‌سوزی روی آوردند، گفته بود؛ «اینها سرمایه بزرگ اسرائیل در داخل ایران هستند.»
ب
در 15  شهریور1344 سه دانشجو بنام های محمد حنیف نژاد، بدیع زادگان وسعید محسن بعد از جدایی از جبهه ملی و نهضت آزادی یک گروه مطالعاتی را تشکیل دادند که نامی برآن گذاشته نشده بود.بعدها و پس از جریان دستگیری اواسط 1350 و اعدام اکثریت بنیانگذاران این محفل مطالعاتی- مبارزاتی،این جریان درزندان سازمان مجاهدین خلق اعلام شد.مرحوم مسعود رجوی !!! از آن زمان (1351) این گروه را رهبری کرده است.اما در همان سال بعداز اعدام رهبران اولیه این گروه، درمقطع زمانی 51تا 54، ا
جوهر واقعی این Sky Iron: The Coming Race چیست؟ فیلم B که شما نمی خواهید آن را جدی بگیرید و ما را به استفاده از تصورات ما بی شرمانه سوق می دهد: به دستورات جهنم!
مطمئناً فیلمی که تاکنون سرگرم کننده ترین در این Trieste Science + Fiction Festival 2019 بود و همچنین مورد انتظار ترین فیلم بود ، که از آن انتظار بیشتری برای تماشاگران وجود داشت که عاشق فانتزی ، آزمایش و بالاتر از همه تفریحی با چیزی هستند این با تفاوت های کسل کننده و کسل کننده ای که امروز هالیوود ارائه می دهد متفاوت ا
معرق چرم چیست ؟

حقیر؛ افشین خلیلی به شرح زیر، بدون اینکه از کوچکترین مساعدت شفیقی برخوردار باشم، در اواسط دهه ۸۰ شمسی تا کنون بطور جدی و در یک کلام : با هزینه ای به بهای سلامتی خویش و آشنا با خون دل در همه مسیر، با حساسیت بسیار در ایجاد شیوه های اجرا، صنعتی مرکب و تلفیقی را در ج
آهنگ تم سوپرمن توسط جان ویلیامز هنوز فوراً به یاد ماندنی است ، و نمره دنی الفمن برای بتمن سال 1989 آهنگ تم را فراهم کرد که شخصیت را برای میلیون ها طرفدار Bat تعریف می کرد. حتی فیلم های Spider-Man نیز آهنگ تم داشتند که به تعریف شخصیت و ماجراهای او کمک می کرد. در مقابل ، MCU تقریباً از پیشرفت موسیقی بسیار چشم پوشی کرده است - احتمالاً به چند دلیل. یکی این که محبوبیت آن در عوض صدور مجوز موسیقی است ، از استفاده آشکار Black Sabbath در Iron Man گرفته تا صخره کلاسیک Guardians of G
برای دانلود فایل پی دی اف این موضوع روی دریافت کلیک کنید.
دریافتحجم: 970 کیلوبایت

سازندگان : سینا صادقی،مهبد  یعقوبی
موضوع: آسیب های مواد مخدر                                            سال: 1398
وبلاگ: اسپیس شیپ (صفینه فضایی)
Spaceship.blog.ir

آسیب های مواد مخدر
مقدمه
متاسفانه امروزه در جامعه ما مصرف مواد مخدر خطرناک از قبیل تریاک، هروئین، کوکائین، حشیش یا ماری‌جوانا و ال. اس. دی - مخصوصاً در بین نوجوانان و جوانان - دائماً در حال افزایش است و
در
روایات فراوانى آمده است که امام مهدى (ارواحنا فداه) ظهور مى کنند و زمین را از عدل
و داد لبریز مى سازد بعد از آنکه زمین از ظلم و جور پر شده است. مرحوم کلینى این مضمون
را این گونه روایت مى کند.
«هُوَ الْمَهْدِیُّ الَّذِی یَمْلَأُ الْأَرْضَ
قِسْطاً وَ عَدْلًا کَمَا مُلِئَتْ جَوْراً وَ ظُلْماً.»
او
مهدى ست که زمین را از عدل و داد لبریز ساخته پس از آنکه از ظلم و ستم مالامال شود..

و
روایات به این تعبیر از سنّى و شیعه بسیار نقل شده است. لیکن علامت بو
معرق چرم چیست ؟

حقیر؛ افشین خلیلی به شرح زیر، بدون اینکه از کوچکترین مساعدت شفیق و یا همراهی و دستگیری ارگانها و ادارات متولی هنر و یا کوچکترین حمایت دولتی و وعده حکومتی برخوردار باشم:
 از آغاز دهه ۸۰  شمسی ( سال ۱۳۸۰ ) تا کنون بطور جدی و در یک کلام : با هزینه ای به بهای سلامتی خ
مطالبِ زیر در واقع دو مطلب جداگانه اند. یکی در نشریه ی 35 میلی متری، مجله کانون فیلم و عکس دانشگاه شیراز، سال سوم، شماره ی پنجم، زمستان 96 و بهار 97، منتشر گردیده است. دیگری به قصدِ انتشار در نشریه ی کانون ادبی دانشگاه شیراز نوشه شده است. 

آن که می پذیرد، نقاد است، و آن که نمی پذیرد محق است. و من در این میان گفته و رفته.
محمدرضا اصلانی

خواندنِ دگرخوانیِ سینمای مستند پس از هم نشینی و رویارویی با مولف طی سه روز و خاصه در دو جلسه ی 4 ساعته، آشنایی
 معرق چرم چیست ؟

سیر بوجود آمدن  { استخراج ، تکمیل و ابداع تکنیکهای اجرایی از قلب صنعت  "سوخـت چرم"} ، اطلاعات مرجع و جامع در خصوص شکل گیری، شرح منابع و روند علمی و عملی آفرینش تکنیکهای آن :
با شعله هایی از اشتیاق و عشقی لایزال، من افشین خلیلی به شرح زیر، بدون اینکه از کوچکترین مساعدت یا اعتباری از سوی ارگانها و ادارات متولی هنر در خارج از ایران و یا ذره ای حمایت دولتی و وعده های زیبای عوام دوستانه حکومتی، در داخل ایران برخوردار باشم، و یا حت
سینما، عاشقان بسیاری دارد و طرفداران آن همواره بیش تر می‌شوند.
در دنیا، پلتفرم‌های بزرگی مثل نتفلیکس، رفتار طرفداران سینما را تغییر داده است. در ایران نیز مجموعه‌هایی مثل فیلیمو، نماوا، آیو، فیلم نت، فیلم گردی، مودیک، سکانس و دیجیتون وجود دارند  که با تمام محدودیت‌ها، گسترهٔ وسیعی از فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی را برای تماشا در دسترس قرار می‌دهند. اگر قصد خرید اشتراک از این وب‌سایت‌ها را دارید می‌توانید از کد تخفیف فیلیمو یا ک
 معرق چرم چیست ؟

سیر بوجود آمدن  { استخراج ، تکمیل و ابداع تکنیکهای اجرایی از قلب صنعت  "سوخـت چرم"} ، اطلاعات مرجع و جامع در خصوص شکل گیری، شرح منابع و روند علمی و عملی آفرینش تکنیکهای آن :
با شعله هایی از اشتیاق و عشقی لایزال، من افشین خلیلی به شرح زیر، بدون اینکه از کوچکترین مساعدت یا اعتباری از سوی ارگانها و ادارات متولی هنر در خارج از ایران و یا ذره ای حمایت دولتی و وعده های زیبای عوام دوستانه حکومتی، در داخل ایران برخوردار باشم، و یا حت
 معرق چرم چیست ؟

در درازای تاریخ جهانی آثار هنری، تا پیش از سال ۱۳۸۰ هجری شمسی، سندی دال بر وجود مُعرق چرم یعنی آن چه امروز بطور گسترده بواسطه هنرآموزان در کارگاههای بنده و شاگردان ایشان در حال انجام و بوجود آمدن گستره فراوانی از قطعات و احجام کارشده با این تکنیک است،
 معرق چرم چیست ؟

در درازای تاریخ جهانی آثار هنری، تا پیش از سال ۱۳۸۰ هجری شمسی، سندی دال بر وجود مُعرق چرم یعنی آن چه امروز بطور گسترده بواسطه هنرآموزان در کارگاههای بنده و شاگردان ایشان در حال انجام و بوجود آمدن گستره فراوانی از قطعات و احجام کارشده با این تکنیک است،
 معرق چرم چیست ؟

در درازای تاریخ جهانی آثار هنری، تا پیش از سال ۱۳۸۰ هجری شمسی، سندی دال بر وجود مُعرق چرم یعنی آن چه امروز بطور گسترده بواسطه هنرآموزان در کارگاههای بنده و شاگردان ایشان در حال انجام و بوجود آمدن گستره فراوانی از قطعات و احجام کارشده با این تکنیک است، ک
 معرق چرم چیست ؟

در درازای تاریخ جهانی آثار هنری، تا پیش از سال ۱۳۸۰ هجری شمسی، سندی دال بر وجود مُعرق چرم یعنی آن چه امروز بطور گسترده بواسطه هنرآموزان در کارگاههای بنده و شاگردان ایشان در حال انجام و بوجود آمدن گستره فراوانی از قطعات و احجام کارشده با این تکنیک است، ک
عکس پروفایل دخترونه
گاه دلـــــــم میگیرد ازصداقتـــــم که نمیدانم لایق کیست…گاه دلــــــــم تنگ میشودبرای وعــــده هایی که میدانستم نیست اما برای دلخوشیم کافــــی بود….گاه دلــــــــم میگیرد از سادگـــــی هایم….گاه دلـــــــم میسوزد برای وفـــــــاداری هایم…گاه دلـــــم میسوزد برای اشکهایم…..گاه دلـــــــم میگیرد از روزگــــــــــاری که درآنم….این نبـــــــــــــــود آنچه درانتظارش بــــــــــــــــودم……..
عاشق که باشی!س

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها